Magický náramek z červené nitě

Oblečení starých Slovanů bývalo zdobeno červenými výšivkami u krku u zápěstí a na ramenou v délce košile a v rozparcích. Všude, kde by mohla utíkat energie. Červená barva má ochranný účel a tyto výšivky byly na ochranu, aby neutíkala energie z těla a nedovolila vstoupit té špatné do těla. Chrání před zlými duchy, z těchto dob patrně pochází i magický červený náramek, který se používá na ochranu před špatnými energiemi, nemocemi, uřknutím, zraněním, pomluvám, vytváří ochranné pole člověka, který ho nosí.

Nejlepší je když vám takový náramek uváže někdo, kdo je blízký přítel, přítelkyně a do uzlů zaříká slova pro vaši ochranu.

Uvázání může být s červené nítě, bavlnky na vyšívání a nebo vlny na pletení. Nejlépe přírodní materiál. Uzlů by mělo být 3, 7, 9  Nosí se na levé ruce. Pokud to znáte z jiné tradice, je možné že i druhé ruce. Záleží za jakým účelem náramek vážete.

3 uzly 1x ochrana pro mě, 1x pro tělo, 1x pro duši

7 uzlů  pro štěstí, zdraví, lásku, krásu, hojnost, radost, přátelství

9 uzlů – 3 uzly ochranu, 3 uzly pro zdraví, 3 uzly pro hojnost (varianty jsou možné dle toho co potřebujete posílit)

Takový náramek se nosí každý den, nesundává se a neopravuje se. Když se roztrhne, rituálně ho můžete pustit po vodě, aby odplulo od vás co do sebe nasbíral, a nebo ho můžete spálit v ohni.

Prý se nosí i náramek na kotníku, zde si také můžete pohrát se symboly a uvázat ochranu pro dobré vykročení do nové práce, vztahu…

 

 

 

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.