Denní vložka 3+,Amazonka nepropustná

165 

Amazonky byly odvážné a samostatné ženy.

A právě pro takové ženy byl záměr ušít takové vložky.  Jsou lehké a dobře savé, tvarem dobře sedí. Mají protiskluzný proužek. Nyní verze se zeleným Pulem a s červeným Pulem.

Sada 3ks vložek je cenově výhodnější – klikni zde

 

 

 

 

Popis

   Denní vložka s dotekovou vrstvou z bavlny se 2mi vrstvami  prošitého savého jádra  z beránka a nepropustnou vrstvou PUL. Již po měsíčním uvedení na trh se stala velmi oblíbeným modelem vložky.

Je pro dívky a ženy se střední menstruací.

Její výhodou je příjemná délka a zúžený střed, tedy tvar, který dobře sedí. Zapínání je přišité zvlášť, aby na něm mohl být našitý protiskluzný proužek, takže vložka neklouže. Nyní od červené verze je protiskluzný proužek po celém zapínání ve spodní části.

Zapínání má dvě možnosti šíře, záleží jakou šíři kalhotek právě máte.

V nabídce máme sadu Trio Amazonka – je to sada 3 vzorů, které k sobě ladí a přitom mají stejný základ z PULu.

 

   Délka 25 cm, šíře 6,5 cm, zapínání na 1 patentek + je nastavitelné na dva rozměry. Při zapnutí vložky je šíře 6,5-7,5 cm.

 

   Použité materiály :

doteková vrstva bavlněné plátno –100% BA

Savé jádro tvoří 2 vrstvy z bavlněného fleesu 80% bavlna+20% polyester. (beránek)

Spodní nepropustná vrstva je PUL, látka 100% polyester s polyuretanovým zátěrem, která je nepropustná a přesto dýchá.

Vložka se zapíná na plastové patentky.

 

   Údržba a praní : před prvním použitím doporučuji vložku přeprat. Ručně nebo v pračce na 40 stupňů. Po použití vložku přemáchni ve studené vodě a pak vyper například s ručníky. Více o údržbě v častých dotazech. Použijte žlučové mýdlo na odstranění skvrn. Může se hodit i olej tea-tree na dezinfekci vody ve které uchováváte použité vložky.

Vložka se může po vyprání srazit, proto je s tímto počítáno a vrchní bavlněný materiál je naddimenzovaný – poznáte to, že tvoří takový polštářek.

 

   Doporučuji dokoupit prací pytlíky, nebo prací taštičky na zip, které vám nenechají vložky zamotat se do ostatního prádla při praní. Na úschovu vložek doporučuji podívat se na taštičky a máte už nepromokavé kapsičky na vložky? Pokud potřebujete širší vložku je na to ideální prodlužka – propojovátko.

 

     

    

 

Další informace

Amazonka

mandala+zelená, mandala+červená, zelené hvězdičky+zelená, barevné kosočtverce+zelená, puntíkyna černé+červená, kopretiny+červená

Související produkty

Předchozí
Další

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.