Vložka ochranná Maxilenka nepropustná vyprodáno

130 

Maxilenka ochrání tvoje prádlo před ušpiněním. Na obrázku je největší maxi vložka Emerenzie a noční vložka Devecie, které se používají spolu s ochrannou vrstvou Maxilenkou. 

 

 

 

 

Popis

   Maxilenka je ochranná vrstva, kterou si zapínáš ještě pod látkovou vložku, Je z materiálu, který nepropouští vlhkost, ochrání tvoje spodní prádlo. Je navržena velikostí i pro použití s maxi vložkou, noční vložkou Emerezie a Devecie.

V pohodě je použití s denními vložkami Emerenzie, Devicie, Yoni. Je velice široká a dlouhá a zapíná se na 2 patentky, aby se nekroutila a pěkně držela na místě.

Ideální je použít na vložku např. zn Devecie ještě prodlužku – propojku, získáte širší dotekovou vrtsvu na vložce a Maxilenka zajišťuje i protiskluzný efekt vložky, takže vše dobře sedí. Viz obrázek.                 

    Rozměry 35 x 17 cm.

 

   Použité materiály : PUL – látka s polyuretanovým zátěrem. Zapínání 2 plastové patentky. 

 

   Maxilenku propláchni nejprve studenou a potom teplou vodou a dej vykapat a vyschnout. Pokud perere tak stačí na 30-40 stupňů v pračce. Neždímat kroucením, ani nesušit na topení. Nežehlit. Nesprávným zacházením si můžete poškodit laminování látky a tím i funkci nepropustnosti.

 

    Maxilenku dopuručujeme pro ženy co chtějí ochránit své prádlo proti nehodám, je ideální pro velké maxivložky a noční vložky. Skvělým doplňkem jsou propojky.  https://latkovavlozka.cz/propojky-prodluzky/ Doporučuje na praní žlučové mýdlo z naší nabídky.

 

Další informace

Barva

červená, nepropustná, zelená,

Související produkty

Předchozí
Další

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.