Noční vložka 5+ Emerenzie nepropustná

189 

Noční vložka Emerenzie je ideální pro vaši silnější menstruaci na noc a při silné menstruaci ji lze použít na denní nošení.

Její na první pohled hranatý tvar výborně sedí při zapnutí na kalhotkách.

Máme ji nyní ve třech barevných variantách a můžeš ji doplnit verzí denní Emerenzie, nebo při silné menstruaci vložkou maxi Emerenzie.

 

 

Popis

     Noční vložka Emerenzie je příjemná varianta na noc pro silnější menstruaci a při silné menstruaci dobře poslouží na denní použití.

Má savé jádro ze 4 vrstev uvnitř a savá je i vrchní vrstva z bambusového aksamitu. Je skvělou partnerkou s vložkami ze stejné řady Emerenzie denní a slipová. Určitě skvěle doplní i sadu s vložkami Yoni, Devecie a Gaia.

Její střih vychází z původní noční vložky, kterou jsem šila několik let a je o 1cm delší a o 2cm širší než původní model. Po zapnutí vytvoří příjemně širokou dotekovou vrstvu v šíři 7,5cm.

Je vhodná pro spodní kalhotky se širším rozkrokem. Na kalhotkách s úzkým rozkrokem se může protáčet, což nechceš, proto zvol vhodné spodní prádlo, nebo jiný typ vložky.

 

   Délka 28 cm, šíře 16cm, zapínání na 1 patentky.

Při zapnutí vložky je šíře 7,5cm

 

   Použité materiály :

doteková vrstva bambusový aksamit – látka sametovější než samet 70% bambusové viskozy+28% bio bavlny+2% polyester

Savé jádro tvoří tři vrstvy z bavlněného fleesu 80% bavlna+20% polyester.

Spodní nepropustná vrstva je PUL, látka 100% polyester s polyuretanovým zátěrem, která je nepropustná a přesto dýchá.

Vložka se zapíná na plastové patentky.

Při praní se materiály z přírodních vláken prostě sráží a tak zde je pamatováno na tuto fyzikální vlastnost. Látka na vrchní straně vložky je naddimenzovaná a proto vložka po vyprání zůstává dle spodního materiálu PULu, který zůstává stejný.

 

   Údržba a praní : před prvním použitím doporučuji vložku přeprat. Ručně nebo v pračce na 40 stupňů. Po použití vložku přemáchni ve studené vodě a pak vyper například s ručníky. Více o údržbě v častých dotazech. Použijte žlučové mýdlo na odstranění skvrn z naší nabídky. Může se hodit i olej tea-tree na dezinfekci vody ve které uchováváte použité vložky.

 

Doporučuji dokoupit prací pytlíky, nebo prací taštičky na zip, které vám nenechají vložky zamotat se do ostatního prádla při praní. Na úschovu vložek doporučuji podívat se na elegantní taštičky a máte už nepromokavé kapsičky na vložky?Ideální počet je 4-6ks. Pokud potřebuješ širší vložku je na to ideální prodlužka – propojovátko.

.

   Kolik potřebuji vložek na menstruaci? Podívej se do desatera o látkových vložkách.

 

     

    

 

Další informace

Emerenzie2-noční

Růžová, Červená, Tm. vínová

Související produkty

Předchozí
Další

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.

Zapomněli jste heslo? Prosím zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte e-mail s odkazem na nastavení nového hesla.